Piłka ręczna chłopców – III
miejsce powiat – B. Sanocki, S. Lusjusz, P. Sęk,P. Pelc, P. Prajsnar, D.
Fafajda, S. Biega, K. Jurczak, P. Szostak, G. Gierlasiński, K. Pelczar.
Opiekun: P. Lawera, J. Guzek.
Piłka ręczna dziewczęta – II miejsce
powiat : P. Wojciechowska, A. Fornal, J. Słyś, O. Polak, K. Janas, W.
Bilska, A. Habrat, P. Zaprzała, K. Klimczyk.
Opiekun: J. Heimroth.
Narciarstwo biegowe – finał
wojewódzki – chłopcy VII miejsce – G. Żytniak, S. Wodziński, J. Duplaga,
J. Pitrus, D. Fafajda, S. Stasz.
Opiekun: W. Borek.
Piłka siatkowa dziewcząt – powiat I
miejsce- P. Wojnarowska, J. Słyś, A. Stachyrak, A. Fornal, D.
Grzegorczyk, D. Solińska, W. Bilska, A. Habrat, K. Niepokój, A. Kwolek,
E. Wojnar, K. Terefenko.
Opiekun: J. Heimroth.
Łyżwiarstwo szybkie – finał
wojewódzki, chłopcy VI miejsce – K.Graba, B.Podkul, M.Jamroga, Opiekun :
P.Lawera.
Piłka siatkowa dziewcząt – rejon III
miejsce - P. Wojnarowska, J. Słyś, A. Stachyrak, A. Fornal, D.
Grzegorczyk, D. Solińska, W. Bilska, A. Habrat, K. Niepokój, A. Kwolek,
E. Wojnar, K. Terefenko.
Opiekun: J. Heimroth.
Pływanie powiat : sztafeta 6 x 50 m
stylem dowolnym dziewcząt I miejsce, : sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym
chłopców I miejsce, 50 m stylem motylkowym I m M. Koza, II m A.
Świerczek, 50 m stylem klasycznym : I m A. Gorzynik, II m J. Rygiel, 50
m stylem dowolnym : I m W. Czech, II m K. Patlewicz, 50 m stylem
grzbietowym : I m Sz. Przewoźnik, 50 m stylem klasycznym : I m W. Kurek,
II m M. Filipek, 50 m stylem dowolnym : I m J. Polański, II m A. Jamroga,
III m D. Krziżok, IV m M. Ziajka, V m N. Skrzęta, VI m M. Mercik.
Opiekun: R. Guzik, W. Borek, J. Guzek.
Pływanie – półfinał wojewódzki :
sztafeta 6 x 50 m dziewcząt II m, sztafeta 6x 50 m chłopcy I m, 50 m
stylem dowolnym W. Czech II m, K. Patlewicz V m, 50 m stylem klasycznym
A. Gorzynik I m, J. Rygiel IV m, 50 m stylem motylkowym IV m M. Koza,
VII m A. Świerczek, 50 m stylem dowolnym I m J. Polański, III m D.
Krziżok, IV m A. Jamroga, 50 m stylem grzbietowym VIII m Sz. Przewoźnik,
50 m stylem klasycznym I m W. Kurek, II m M. Filipek.
Opiekun : J. Guzek, W. Borek.
opracował: Piotr Lawera