Zakończenie roku szkolnego

          20 czerwca 2008r. w MZSzOI odbędzie się zakończenie roku szkolnego. Uroczystość w szkole odbędzie się o godz. 10.30. Chętni uczniowie mogą uczestniczyć również we mszy świętej w Kościele o.Kapucynów o godz. 9.45.

Bal Gimnazjalny 2008

          7.VI.2008r. w naszej szkole odbył się bal gimnazjalny dla uczniów klas trzecich. Zabawa trwała do północy, wszyscy bawili się wspaniale. Ten wieczór na pewno będzie miło wspominany przez naszych tegorocznych absolwentów.

I znowu mamy sukces!

          Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w pierwszym ogólnopolskim konkursie tematycznym „Młody Europejczyk” z wiedzy na temat Unii Europejskiej. Celem konkursu było promowanie wiedzy o UE i integracji europejskiej wśród młodzieży szkolnej. Szkolnym organizatorem ponadprogramowego konkursu „Młody Europejczyk 2008” ogłoszonego przez Centrum Edukacji Szkolnej była pani Elżbieta Winiarska- nauczyciel geografii.

Czytaj więcej

Wycieczka do Lwowa

          W dniu 30 kwietnia 2008 r. odbyła się wycieczka zorganizowana przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego "Lwów – miasto, które trzeba zobaczyć”. W wycieczce wzięło udział 45 uczniów gimnazjum.

Czytaj więcej

Test gimnazjalny

          W dniach 22 i 23 kwietnia 2008 r. uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum przystąpili do egzaminu gimnazjalnego. Życzymy powodzenia !

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w ruchu Drogowym.

          Uczniowie: Tomasz Kozioł, Michał Sznajder i Paweł Szumiało reprezentowali MZSzOI – Gimnazjum z OI Nr 3 w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbywał się w MZSzOI w Krośnie ul. Wojska Polskiego 45.

Czytaj więcej

Mamy mądrą młodzież!

          Prezentujemy sukcesy uczniów gimnazjum w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim.

Czytaj więcej

Dyskoteka

           10 kwietnia w naszej szkole odbyła sie dyskoteka. Zabawa była jak zwykle znakomita!

Zdjęcia z dyskoteki

Wycieczka klasy I d

           Wycieczka klasowa klasy Id po Krośnie odbyła się dnia 9.04.08r. Zwiedziliśmy kościół Farny, kościół Franciszkański oraz starówkę i jeszcze wiele innych rzeczy. Pogoda mam dopisała w stu procentach :)

Czytaj więcej

Bieg gwiaździsty

          30 marca 2008r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wzięli udział w "Biegu Gwieździstym", którego celem było spotkanie ze znanym olimpijczykiem Robertem Korzeniowskim i wybitnymi sportowcami z Podkarpacia. Na samym końcu uroczystości odbył się przemarsz wokół rynku i zawody w chodzie sportowym.

Galeria

Międzyszkolne zawody pływackie

           28 marca 2008r. na przyszkolnym basenie odbyły się międzyszkolne zawody w pływaniu. Ze względu na wysoki poziom uczestników zawodom towarzyszyły wielkie emocje.

"Sapere Aude"- odważ się być mądrym

           12 marca 2008r. odbył się w Jarosławiu Konkurs Wiedzy Technicznej pod hasłem "SAPERE AUDE"- odważ się być mądrym.

Czytaj więcej »

Spotkanie z olimpijczykiem

           Dnia 7 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie z krośnieńskim panczenistą i olimpijczykiem Pawłem Zygmuntem. Uczniowie mieli okazję oglądnąć kilka filmów o tematyce olimpijskiej i wysłuchać ciekawych historii o olimpizmie od pana Pawła i od jego żony. Na koniec nasi uczniowie mogli zaprezentować zdobytą wiedzę w konkursie, którego główną nagrodą był odtwarzacz mp3.

Dyskoteka karnawałowa

           W dniu 31 stycznia 2008r. odbyła się dyskoteka karnawałowa. Młodzież bawiła się w rytmach muzyki lat 50 - 90.

Zdjęcia z dyskoteki

Koncert noworoczny

           Dnia 9 stycznia odbył się koncert noworoczny dla rodziców uczniów naszego gimnazjum. Trwał on od 16.00 do 17.00, a po nim odbyły się semestralne zebrania z rodzicami.

Konkurs na Hymn Szkoły

           Z okazji rocznicy nadania szkole sztandaru i imienia Polskich Olimpijczyków     ogłaszamy konkurs na tekst hymnu Szkoły. Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum .

Regulamin

Konkurs Wiedzy Technicznej

           W dniu 14 grudnia 2007 odbył się pierwszy etap Konkursu Wiedzy Technicznej "Sapere aude" - odważ się być mądrym z przedmiotów: matematyka, fizyka, chemia, informatyka, technika pod patronatem Kuratora Oświaty w Rzeszowie i Starosty miasta Jarosław. Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Gazdowicz Grzegorz, Sokołowski Maksymilian, Rzeźnikiewicz Michał, Barud Paweł, Burek Maciej.
           opiekun: mgr E. Krzysztyniak

Życzenia

           Dyrekcja i Grono Pedagogiczne MZSzOI z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składa życzenia zdrowych, pogodnych, wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2008 wszystkim rodzicom i uczniom.

Egzaminy próbne

           W dniu 4 i 5 grudnia 2007r. uczniowie klas trzecich przystąpili do próbnego egzaminu gimnazjalnego. W naszym gimnazjum do testu przystąpiło 166 uczniów.

Mikołajki

           Dnia 6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Aby dostać słodycze od Mikołaja należało zaśpiewać piosenkę. Tego dnia odbył się również mecz piłki siatkowej nauczyciele - uczniowie. Mimo wielkich emocji, wspaniałego i żywiołowego dopingu ze strony uczniów mecz zakończył się remisem.

Zdjęcia z Mikołajków

Dyskoteka andrzejkowa

           Dnia 29.11.2007r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa trwała od godz. 16.00 do 19.00. Poniżej zamieszczamy link do zdjęć.

Zdjęcia z dyskoteki

Wycieczka do Oświęcimia

           W dniu 16 listopada odbyła się wycieczka zorganizowana przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego "Śladami Jana Pawła II" Oświęcim - Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska. W wycieczce wzięło udział 41 uczniów gimnazjum. Wycieczkę zorganizowała p. Elżbieta Krzysztyniak. Celem wycieczki było rozbudowanie uczuć patriotycznych, przejawiających się w umiłowaniu kraju ojczystego, jego tradycji i kultury, uczuciowym powiązaniem z ludźmi, bohaterami narodowymi.

Zdjęcia z wycieczki

Akcja Tydzień Oszczędzania

           "Kto nie chce wiedzieć, co to jest nędza, niech razem z nami dzisiaj oszczędza" - czyli Akcja Tydzień Oszczędzania w Gimnazjum nr 3.

Liga siatkówki dziewcząt

            W każdy poniedziałek na szkolnej sali gimnastycznej odbywają się rozgrywki szkolnej ligi siatkówki dziewcząt mecze nadzoruje pani Ewa Michalczyk i pan Andrzej Michalczyk. W każdym spotkaniu uczestniczą trzy drużyny.

Zdjęcia z meczów

Wycieczka klasy I "e"

           W dniach 15-16 października 2007r. klasa I "e" wraz z wychowawcą panią Elżbietą Krzysztyniak była na dwudniowej wycieczce - rajdzie Krosno - Jaśliska - Certizne (Beskid Niski). Wycieczka dostarczyła uczniom wiele niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

Zdjęcia z wycieczki

Ognisko klasy 1d

            11 października klasa 1d wybrała się na ognisko klasowe. Kliknij na poniższy link aby obejrzeć galerię.

Zdjęcia z ogniska

Dyskoteka

           W dniu 11.10 odbyła się dyskoteka otrzęsinowa. Na początku odbyły się tradycyjne otrzęsiny. Wszyscy dobrze się bawili, a oto kilka zdjęć z owej imprezy.

Zdjęcia z dyskoteki

Bal na zakończenie 3 klas gimnazjum

           W środę 6 czerwca odbył się bal na zakończenie 3 klas gimnazjum. Zabawa rozpoczęła się o godz. 18.00 występem artystycznym i trwała, aż do północy.

Zdjęcia z balu

Szkoła "Polskich Olimpijczyków".

           2 czerwca 2007 to szczególny dzień w historii Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie - dzień, który na trwałe zapisze się w pamięci społeczności szkolnej. Odbyła się niezwykle podniosła uroczystość nadania imienia "Polskich Olimpijczyków", wręczenia sztandaru - połączona z obchodami 25 - lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 14.

Zdjęcia z uroczystości

Otylia

           W związku z nadaniem szkole imienia Polskich Olimpijczyków i wybudowaniem nowego basenu do Krosna zaproszono znakomitą polską pływaczkę, medalistkę olimpijską Otylię Jędrzejczak.

Zdjęcia