WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

         Zawody rejonowe w piłce siatkowej chłopców – II miejsce, awans do zawodów: półfinał wojewódzki – II miejsce – awans do baraży o finał wojewódzki. Skład drużyny: Mateusz Węklar, Patryk Jagiełło, Paweł Zubek, Norbert Stasz, Dominik Karalus, Rafał Niemiec, Aleksander Kuschel, Jakub Kucharski, Piotr Zyzański, Jakub Błaż. Przygotowanie i opieka czasie zawodów : Piotr Lawera. ...

         Czytaj więcej

przygotował: Piotr Lawera

PODARUJ OŁÓWEK I ZESZYT DZIECKU W ETIOPII

         Uczniowie klasy I e wraz z wychowawcą i pedagogiem szkolnym wzięli udział w Akcji Misyjnej „Podaruj ołówek i zeszyt dziecku w Etiopii” zorganizowanej przez Siostry Klawerianki w Krośnie. Celem akcji było zebranie materiałów szkolnych dla dzieci w Etiopii, aby wraz z nowym rokiem zostały one wyposażone w niezbędne pomoce. Młodzież zakupiła przybory szkolne, które przekazała siostrom w dniu 1 czerwca 2011 roku podczas wyjścia do Muzeum Misyjnego. W tym dniu uczniowie mieli okazję zobaczyć ciekawe eksponaty oraz zapoznać się z pracą misyjną w różnych częściach świata.

   

   

   

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak, Agnieszka Bazan

Wyprawa bieszczady...

        W ramach koła trekkingowego w dniu 29-30 maj 2011 odbyła się wycieczka na trasie:

Dzień 1

Ustrzyki Górne - Połonina Caryńska - Mała Rawka - Wielka Rawka - Krzemieniec - Wielka Rawka - Ustrzyki Górne


        Czytaj więcej...

KROSNO – EDEWECHT 2011

         W dniach 7–14 maja 2011 miało miejsce kolejne spotkanie w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży między szkołami partnerskimi. Tym razem uczniowie z Haupt-und Realschule w Edewecht w Niemczech gościli 25 uczniów z naszej szkoły. Pod okiem dyrektora szkoły, p. Roberta Guzika, p. Małgorzaty Wojtyczek, p. Stefanii Zajdel oraz p. Marty Hanus uczniowie uczestniczyli w programie pod tytułem „ Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych”. Program miał za zadanie uświadomienie młodzieży jak ważne jest dla przyszłości naszej planety pozyskiwanie energii ze źródeł takich jak woda, słońce i wiatr. ...

         Czytaj więcej

ZAPROSZENIE

         Dyrekcja MZSzOI im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie wraz z gronem pedagogicznym, Radą Rodziców i uczniami serdecznie zapraszają na festyn z okazji „DNIA OLIMPIJCZYKA” który odbędzie się 28 maja 2011r. (sobota) w godzinach 9:00 – 13:00 przy Miejskim Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie ul. Wojska Polskiego 45.

         Więcej szczegółów na plakatach informacyjnych!

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

WYCIECZKA DO OŚWIĘCIMIA

         Wycieczka jest jedną z podstawowych form procesu nauczania i wychowania. Stanowi nieodzowny element wychowania i dydaktyki, a przede wszystkim realizuje wszystkie zadania szkoły. Najlepiej wykształcony dydaktyk oraz najlepsze podręczniki nie są w stanie zastąpić poznania przez obserwację, przeżycie i własne doświadczenie. Już Jan Amos Komeński w ...

         Czytaj więcej

Wielkanoc


ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT
ŻYCZĄ
ADMINISTRATORZY

Test sprawnościowy

         Dyrekcja Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w Krośnie informuje, że test sprawnościowy dla kandydatów do I klasy gimnazjum (profil sportowy - piłka nożna) odbędzie się 17 kwietnia o godz. 9.00 na głównym stadionie Karpat (ul. Legionów).

Zbiórka na trybunie głównej.

przygotował: Robert Guzik

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

         Zawody powiatowe w piłce siatkowej chłopców – I miejsce, awans do zawodów rejonowych. Skład drużyny: Mateusz Węklar, Patryk Jagiełło, Paweł Zubek, Norbert Stasz, Dominik Karalus, Rafał Niemiec, Aleksander Kuschel, Jakub Kucharski, Piotr Zyzański. Przygotowanie do zawodów: Piotr Lawera, opieka w turnieju: Jakub Heimroth.

         Finał wojewódzki w narciarstwie biegowym – VIII miejsce. Skład drużyny: Michał Stasz, Wojciech Pelczar, Patryk Fic, Witold Klinaczyk. Opieka: Wojciech Borek.

         Bieg narciarski o Puchar Prezydenta Miasta Krosna – I miejsce. Skład drużyny: Michał Stasz, Aleksander Penar, Patryk Fic. Opieka: Wojciech Borek.

przygotował: Piotr Lawera

Zebranie z rodzicami

         W dniu 29 marca 2011 roku zebranie z rodzicami uczniów gimnazjum odbędzie sie o godzinie 16:30.

         Czytaj więcej

Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych

         W dniach 11-13 marca 2011 r. w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych – 14 lat. W tych zawodach wzięło udział 3 uczniów Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie: Tobiasz Gajewski, Kamila Sznajder i Aleksander Tkaczyk, którzy na co dzień są uczniami klasy sportowej i sekcji pływackiej MOSiR Wodnik KROSNO.

         Czytaj więcej

przygotował: Robert Guzik

FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ GIMNAZJADY W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM

         W dniu 07-03-2011 r. w Sanoku odbył się Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Łyżwiarstwie Szybkim. VII miejsce (w gronie 20 – tu zespołów) zajęli chłopcy naszej szkoły, którą reprezentowali: Szymon Potoczny, Adrian Fejkiel, Paweł Meier i Maciej Rachwał. W finale wystąpiły również dziewczęta w składzie: Julka Wal, Klaudia Kubal, Karolina Bularska, Natalia Rogoś. Opieka w czasie zawodów: Piotr Lawera.

przygotował: Piotr Lawera

8 MARCA - DZIEŃ KOBIET

 


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Z OKAZJI DNIA KOBIET
DLA WSZYSTKICH PAŃ PRACUJĄCYCH
W MZSZOI
ŻYCZY SAMORZĄD UCZNIOWSKI

MAMY FINALISTĘ – CZEKAMY NA LAUREATA !

         W dniu 2 marca odbyła się X edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude" - odważ się być mądrym w Jarosławiu. Uczeń naszego gimnazjum Mateusz Pham został już finalistą konkursu i uzyskał dodatkowych 8 punktów. W finale będzie miał szansę uzyskać zwolnienie z części matematyczno – przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego.
         Serdecznie gratulujemy wyników i życzymy powodzenia! Opiekunem ucznia jest p. Elżbieta Krzysztyniak

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

nabór do Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego

         Dyrekcja MZSzOI Gimnazjum z OI nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie wraz z Podkarpackim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej i Urzędem Miasta Krosna ogłasza nabór do Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego dla uczniów urodzonych w roku 1998. Szczegóły w ULOTCE!!!


Kliknij aby powiększyć


Kliknij aby powiększyć

przygotował: Robert Guzik

I MIEJSCE DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE

         W dniu 24.02.2011 odbyła się powiatowa gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. Zawody zakończyły się sukcesem naszej drużyny, która zajęła pierwsze miejsce i wywalczyła awans do zawodów rejonowych. Skład drużyny: Joanna Prętnik, Anna Chodorowska, Natalia Kustroń, Karolina Bularska, Zuzanna Machowska, Zuzanna Szydłowska, Małgorzata Sanocka. Drużynę przygotowali: Jakub Heimroth i Piotr Lawera, a w trakcie zawodów prowadził Jakub Heimroth.

przygotował: Piotr Lawera

ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

         W dniu 23.02.2011 w ZSP nr 4 w Krośnie odbył się XIX Memoriał Jana Barana w strzelectwie sportowym z karabinka pneumatycznego.
         W konkurencji chłopców pierwsze miejsce (na 40 – tu zawodników) zajął uczeń naszego gimnazjum Oscar Pelczar z wynikiem 60 punktów.
         W klasyfikacji drużynowej nasze gimnazjum zajęło trzecie miejsce na dwanaście zespołów. Zespół nasz reprezentowali : Wiktoria Pelczarska ( kapitan ), Izabela Pogwizd, Karolina Bularska, Aleksandra Zawojska, Oskar Pelczar, Tomasz Pelczar, Aleksander Ostafil, Patryk Pańczuk. Opiekun: Piotr Lawera.

przygotował: Piotr Lawera

X EDYCJA KONKURSU WIEDZY TECHNICZNEJ

         W dniu 8 lutego odbył się I etap ( szkolny ) Konkursu Wiedzy Technicznej „sapere aude" - odważ się być mądrym pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Starosty Jarosławskiego. Konkurs obejmuje wiedzę z zakresu: matematyki, fizyki, chemii, informatyki oraz techniki. Do konkursu przystąpiło 7 uczniów gimnazjum. Laureatami I etapu są: Giliavas Jakub III d, Pham Mateusz III a, Jędrzejczak Dominika III d.
         Uczniowie Ci zakwalifikowali się do II etapu konkursu, który odbędzie się 2 marca w Jarosławiu. Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia! Opiekunem uczniów jest p. Elżbieta Krzysztyniak.

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

14 LUTEGO – WALENTYNKI W GIMNAZJUM

         14 lutego obchodzimy Walentynki czyli Dzień Zakochanych. Święto wywodzi się z kultury anglosaskiej, ma ponad pięciowiekową tradycję, święty Walenty zaś, patronuje mu od około XV wieku. W dniu świętego Walentego, w Walentynki wyrażanie uczuć ma charakter świąteczny, a zwyczaj choć przypisywany głównie zakochanym, obejmuje okazywanie uczuć także kochanym osobom tej samej płci. Drobne symboliczne prezenciki zwane Walentynkami ofiarowuje się zwykle anonimowo, na pamiątkę legendy podpisując jedynie "Twój Walenty" czy "Twoja Walentynka". Walentynki to święto wszystkich zakochanych i kochających.
 

 

„Życie jest harfą, co strun ma wiele,
 Struna miłości stoi na czele,
 Wyda ton słodki, wyda przeczysty,
 Tylko pod dłonią zdolnego artysty”

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

WYCIECZKA DO KRAKOWA

         W dniu 14 stycznia 2011 r. odbyła się wycieczka zorganizowana przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego "Mikołajki w Krakowie” W wycieczce wzięło udział 43 uczniów gimnazjum z klas I – III. Celem wycieczki były mikołajki z filmem, poznanie technologii kina 3D, poznanie piękna zabytków Krakowa oraz integracja młodzieży gimnazjalnej. Wycieczka dostarczyła uczniom wiele niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

GRATULACJE !

         Gratulujemy uczennicy Magdalenie Guzik – klasa III d, która otrzymała wyróżnienie w Ogólnokrajowym Konkursie Projektowym Hellokartki Tematem konkursu było wykonanie przez uczniów projektów na kartki okolicznościowe w następujących kategoriach: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Urodziny, Nowy Rok, Walentynki, Dzień Nauczyciela. Praca uczennicy z MZSzOI Gimnazjum z OI Nr 3 im. Polskich Olimpijczyków została wyróżniona z pośród 513 szkół w Polsce uczestniczących w konkursie (2565 prac ). Opiekunem szkolnym konkursu jest p. Elżbieta Krzysztyniak.

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
żyje własnym pięknem,
a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia,
niech spełniają się wszystkim, wszystkie skryte
marzenia.

życzą: Administratorzy

MIKOŁAJ W SZKOLE

         Na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego dnia 6 grudnia 2010 r. w godzinach porannych uczniów i pracowników MZSzOI w Krośnie odwiedził niezwykły gość - "Święty Mikołaj" wraz ze swoimi pomocnikami: aniołkami i diabełkami. W tym roku był niezwykle wesoły i hojny. Tym, którzy na to zasłużyli Święty rozdawał łakocie. Nie obyło się bez piosenek i zabaw przy rozdawaniu słodyczy. Nie zapomniał o pracownikach administracji i obsługi, dyrekcji i nauczycielach.

         Czytaj więcej

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

Wyniki sportowe uczniów GIMNAZJUM         

Tenis stołowy

         W dniu 10 – 11 – 2010 r. odbyła się powiatowa gimnazjada w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Obie drużyny zajęły I miejsca i zakwalifikowały się do zawodów rejonowych. Opieką nad uczniami sprawował p. Wojciech Borek.

         Czytaj więcej

przygotował: Piotr Lawera

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Andrzeju, Andrzeju,
 nasz dobrodzieju dobrą wróżbę daj!

         22 listopada w naszej szkole została zorganizowana przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego p. E. Krzysztyniak i p. S. Zajdel dyskoteka „andrzejowa”. Uczniowie naszej szkoły gościli uczniów z Edewecht w ramach wymiany międzynarodowej. Spędziliśmy miły i niezwykły czas, bawiąc się w rytm najnowszych hitów z list przebojów.

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

RUSZYŁA AKCJA GÓRA GROSZA 20010 – XI EDYCJA

         W naszej szkole akcja Góra Grosza jest na stałe wpisana w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. W tym roku już po raz kolejny uczniowie pod opieką Samorządu Uczniowskiego przyłączają się do Akcji Towarzystwa NASZ DOM pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej na rzecz dzieci z domów dziecka XI AKCJA GÓRY GROSZA rusza w dniach 22. XI – 3. XII

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

ABSOLWENCI GRAJĄ W KARPATACH

         W rozegranym 31-10-2010 r. meczu seniorów o mistrzostwo III ligi piłki nożnej Karpaty Krosno – Polonia Przemyśl 3 – 0, wystąpiło trzech naszych wychowanków : Marcin Korbecki, Sebastian Meier – strzelec trzeciej bramki i Robert Sico.
         Marcin Korbecki występuje w drużynie seniorów od sezonu 2006/2007 i rozegrał już 61 meczów, Robert Sico od sezonu 2008/2009 – 29 meczów, 1 bramka, Sebastian Meier od sezonu 2010/2011 – 5 meczów, 1 bramka. W tym sezonie wystąpił w jednym meczu tegoroczny absolwent Kamil Chmielowski.
         Należy wspomnieć, że trenerem zespołu jest absolwent SP 14 Tomasz Wacek, były piłkarz Karpat, który występował na boiskach ekstraklasy w barwach Cracovii (62 występy, 2 bramki).

przygotował: Piotr Lawera

MINI TURNIEJ PIŁKARSKI

         W Dniu 27 – 10 – 2010 odbył się mini - turniej piłki nożnej klas II.
Wyniki:
II A – II C 4-4
II A – II E 2-5
II E – II C 3-5

Kolejność :
1. II C
2. II E
3. II A

przygotował: Piotr Lawera

APEL O POMOC

         Samorząd Uczniowski wraz z pedagogiem szkolnym ogłasza zbiórkę plastikowych zakrętek dla pana Roberta Szmyd, który zwrócił się do nas z prośbą:
 „..zwracam się do Was młodzi przyjaciele o pomoc. Każda złotówka z zebranych przez Was zakrętek, może przybliżyć moment kiedy otrzymam „drugą rękę”. Każda złotówka to dla mnie szansa na normalne życie. Zbierajcie je! Im więcej, tym lepiej!”
          Zakrętki można składać u p. Elżbiety Krzysztyniak i u p. Agnieszki Bazan

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

KONKURS PROJEKTOWY HELLOKARTKI.PL

         Hello Media Sp.j ogłasza ogólnopolski Konkurs Projektowy HELLOKARTKI.PL Konkurs jest skierowany do uczniów gimnazjum i obejmuje umiejętności z zakresu posługiwania się różnymi technikami wypowiedzi artystycznej.
         Tematem konkursu jest wykonanie przez uczniów projektów na kartki okolicznościowe w następujących kategoriach: Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci, Dzień Dziadka, Urodziny, Nowy Rok, Walentynki, Dzień Nauczyciela.
         Dokładne informacje u p. Elżbiety Krzysztyniak.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

I MIEJSCE W FESTIWALU SPORTU I ZDROWIA

         W dniu 21 – 10 – 2010 w hali MOSiR odbyła się VII – ma edycja Festiwalu Sportu i Zdrowia. Podobnie jak przed rokiem drużyna naszego gimnazjum zajęła I miejsce. W nagrodę zespół nasz otrzymał puchar, medale i odskocznię gimnastyczną.
         W zawodach uczestniczyli :
Gabriela Tomkiewicz,
Małgorzata Sanocka,
Zuzanna Machowska,
Karolina Bularska,
Natalia Kustroń,
Joanna Prętnik,
Dawid Kuliga,
Bartek Rabenda,
Konrad Frydrych,
Oskar Pelczar,
Patryk Jagiełło,
Paulina Augustyn,
Mateusz Frydrych,
Patryk Jędrzejczyk.

Opiekę sprawował Piotr Lawera.

przygotował: Piotr Lawera

KONKURS WIEDZY TECHNICZNEJ

         Podkarpacki Kurator Oświaty ogłasza Konkurs Wiedzy Technicznej "sapere aude" - odważ się być mądrym.
Konkurs jest skierowany do uczniów gimnazjum i obejmuje wiedzę z zakresu: matematyki, fizyki, chemii, informatyki oraz techniki.
Dokładne informacje u p. Elżbiety Krzysztyniak.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

„Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy,
za SERCE".
Tymi słowami pragniemy
przekazać najserdeczniejsze życzenia
za wielką cierpliwość, wyrozumiałość
i trud włożony w Nasze wychowanie

Samorząd Uczniowski

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

OTRZĘSINY W GIMNAZJUM

         Czwartkowy wieczór 7 października upłynął uczniom naszej szkoły na tanecznej zabawie i "otrzęsinach" uczniów klas pierwszych. Przygotowaniem zabawy otrzęsinowej zajął się Samorząd Uczniowski naszej szkoły pod opieka Pani Elżbiety Krzysztyniak i Pani Stefani Zajdel.

         Starsi koledzy przygotowali najmłodszemu rocznikowi wiele ciekawych zabaw i konkurencji, w których rywalizowali przedstawiciele każdej klasy pierwszej. Nie zabrakło tradycyjnego "malowania", więc pierwszoklasiści wyglądali jak prawdziwe "kotki". Od tej chwili -pierwszaki zostały oficjalnie przyjęte przez ich kolegów do szkolnej społeczności uczniowskiej.
         Oprócz tradycyjnych otrzęsin nie zabrakło także czasu na taneczne szaleństwa, którym uczniowie oddawali się aż do godziny 2000

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

Indywidualne biegi przełajowe

         Dnia 6 października na krośnieńskim lotnisku odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych powiatu krośnieńskiego. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Aleksander Tkaczyk klasa IB I miejsce
Witold Klimczyk klasa IA IV miejsce.
Bartłomiej Rabenda klasa IIC I miejsce
Wojciech Pelczar klasa IIIF IV miejsce

         Finał wojewódzki odbędzie się w Przemyślu 16 X.

przygotował: Jurek Guzek

BARTEK RABENDA MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

         29-09-2010 w Rzeszowie odbył się wojewódzki finał w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce. Mistrzem województwa w biegu na 300 m został Bartek Rabenda.
         W skoku wzwyż 7-me miejsce zajął Patryk Jagiełło, a sztafeta 4 x 100 m w składzie : Bartek Rabenda, Frydrych Konrad, Pelczar Oskar, Lorens Tomasz sklasyfikowana została na 8 – mym miejscu.
         Poza tym w wojewódzkim finale nasze gimnazjum reprezentowali : Zuzanna Krzanowska, Jakub Kucharski, Wojciech Pelczar.

         Opiekę nad uczniami sprawował Piotr Lawera.

przygotował: Piotr Lawera

powiatowa gimnazjada w lekkiej atletyce

         W dniu 23.09.2010 na obiektach MOSiR Krosno odbyła się powiatowa gimnazjada w lekkiej atletyce, której organizatorem było nasze gimnazjum. Przedstawiamy miejsca naszych uczniów:

Skok wzwyż: 2. Zuzanna Krzanowska
Bieg na 600 m: 2. Sanocka Małgorzata
Skok w dal : 3. Maura Dąbrowiecka
Bieg na 1000 m : 2. Oskar Pelczar
Skok wzwyż : 1. Jagiełło Patryk
Sztafeta 4x100m : 1. Gimnazjum nr 3
Bieg na 100 m : 3. Rysz Michał
Skok w dal : 1. Kucharski Jakub 3. Lorens Tomasz
Bieg na 300 m : 1. Rabenda Bartek

         Awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 29.09.2010 uzyskali:
Krzanowska Zuzanna G3 Kucharski Jakub G3 Jagiełło Patryk G3 Pelczar Oskar G3 Rabenda Bartosz G3 Sztafeta 4x100 m chłopców.

         Organizacja zawodów i opieka nad uczniami: Marek Adamiak, Piotr Lawera, Jerzy Guzek.

przygotował: Piotr Lawera

Gimnazjum w czołówce województwa

         Została podsumowana rywalizacja sportowa szkół za rok szkolny 2009/2010 w ramach Szkolnego Związku Sportowego. W województwie podkarpackim brało w niej udział 478 gimnazjów. Nasze Gimnazjum zostało sklasyfikowane na 5 miejscu.

         Wysokie miejsce zajęła również Szkoła Podstawowa nr 14, która na 758 szkół zajęła 7 miejsce.

przygotował: Piotr Lawera

WYBORY PRZEDSTAWICIELI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

         W dniu 16 września odbyły się w naszej szkole wybory przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2010 / 2011. Zgodnie z wyborem uczniów Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2010 / 2011 kierują uczniowie:
przewodniczący – Karalus Dominik
z – ca przewodniczącego – Rzońca Gabriela
członkowie:
Nowińska Anna,
Sterkowiec Karolina

przygotowała: Elżbieta Krzysztyniak

WYBORY OPIEKUNÓW SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

         W dniach 6 – 10 września odbyły się w naszej szkole wybory nauczycieli – opiekunów Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2010 / 2011. W wyborach wzięło udział 45 nauczycieli uczących w gimnazjum, młodzież oddała 460 głosów, największą ilość głosów otrzymali nauczyciele: p. Elżbieta Krzysztyniak – 166 , p. Zajdel Stefania – 37.
         Zgodnie z wyborem uczniów rolę opiekunów Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2010 / 2011 pełnią: p. Elżbieta Krzysztyniak i p. Stefania Zajdel.

koło trekkingowe - reaktywacja

         Informujemy, że 17 września (piątek) odbędzie się spotkanie wszystkich chętnych którzy chcą brać czynny udział w zajęciach koła trekkingowego. Spotkanie odbędzie się o godzinie 9:25 w sali konferencyjnej (obok szatni dla gimnazjum).

         Czytaj więcej

INFORMACJA SPORTOWA

         Informujemy, że w każdą środę w godzinach 16.30 – 18.00 odbywać się będzie SKS z piłki nożnej dla chłopców. Również w środy w godzinach 18.00 – 19.30, odbywać się będzie SKS z piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców. W pierwszych zajęciach w dniu 08 – 09 – 2010 w zajęciach piłki nożnej uczestniczyło 15 – tu chłopców, a w zajęciach z piłki siatkowej dwadzieścioro dziewcząt i chłopców. Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia, które prowadzi nauczyciel w.f. Piotr Lawera.

egzamin gimnazjalny - aktualności

         Informator o egzaminie gimnazjalnym przeprowadzanym od roku szkolnego 2011/2012.

         Czytaj więcej

         Procedury organizowania i przeprowadzania sprawdzianu i egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2010/2011.

         Czytaj więcej

informacja dla rodziców uczniów klas sportowych

         Informujemy, że w dniu 1 września 2010 o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas sportowych piłkarskich.

Inauguracja roku szkolnego 2010/2011

         Rozpoczęcie roku szkolnego w gimnazjum odbędzie się 1 września 2010 roku. O godzinie 9:00 zapraszamy uczniów na mszę świętą w kościele o. Kapucynów, zaś o godzinie 10:00 na uroczystą inaugurację w sali gimnastycznej MZSzOI.

wyprawka szkolna

         Informujemy, że do 07 września 2010 r. do sekretariatu MZSzOI można składać WNIOSKI o dofinansowanie zakupu podręczników w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w roku szkolnym 2010/2011  „Wyprawka szkolna”.
O dofinansowanie zakupu podręczników mogą ubiegać się uczniowie  klas I-III szkoły podstawowej, klas II gimnazjum (spełniających kryterium dochodowe 351 zł na osobę w rodzinie) oraz uczniowie niepełnosprawni klas I – VI szkoły podstawowej  i I – III gimnazjum.

WNIOSKI do odebrania w sekretariacie MZSzOI

Szczegółowe informacje w sprawie realizacji programu znajdują się na stronie www.men.gov.pl w zakładce: uczniowie i rodzice. Podaję bezpośredni link.
Bliższych informacji dotyczących realizacji programu pomocy uczniom w 2010 „Wyprawka szkolna” można uzyskać w Wydziale Edukacji pod numerem telefonu:
 13 47 43 327.

Wykaz podręczników do Gimnazjum

         Spis podręczników obowiązujących w Gimnazjum w roku 2010 - 2011 jest dostępny pod poniższym linkiem.

         Kliknij aby pobrać plik

scrollbar=no