sport w szkole w 2017/2018 roku

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

Szczebel: Powiat

Wyniki:

Dziewczęta - II miejsce

Barbara Gonet

Katarzyna Gonet

Karolina Brzezińska

Martyna Kamycka

Alicja Kosak

Patrycja Lichoń

Natalia Lipińska

Barbara Wajs

Julia Zając

Nikola Gondela

Aleksandra Kalisz

Opiekun : Renata Piekarska - Guzek

 Chłopcy - II miejsce

Kacper Bielak

Borys Czajkowski

Alan Dubis

Wiktor Hamryszczak

Franciszek Jasiewicz

Dawid Kosak

Bartłomiej Lasek

Piotr Przewoźnik

Szymon Rygiel

Piotr Stasiak

Kordian Szczepanik

Opiekun: Waldemar Rodzeń

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce

Szczebel: Powiat

 Wyniki:

Pchnięcie kulą

II miejsce - Jakub Piękoś

Skok wzwyż

III miejsce - Paweł Mikosz

III miejsce - Maksymilian Jadczak

I miejsce - Natalia Lipińska

Bieg na 100m

I miejsce - Maciej Setlik

II miejsce - Wiktor Hamryszczak

II miejsce - Karolina Brzezińska

Bieg na 300 m

III miejsce - Piotr Stasiak

Bieg na 1000 m

II miejsce - Karol Kandefer

opracowała: Olga Baran

sport w szkole w 2016/2017 roku

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców

Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: IV miejsce

Maksymilian Jadczak
Kornel Lorenc,
Kacper Bek,
Jakub Krysik

Opiekun: Jerzy Guzek

Rodzaj zawodów: Gimnastyka dziewcząt

Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: VII miejsce

Wiktoria Raab
Julia Adamska
Julia Szuryn
Karolina Brzeźińska 

Opiekun : Halina Orszulak

Rodzaj zawodów: Aerobik

Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: I miejsce

Julia Szuryn
Julia Adamska
Paulina Jurczak
Małgorzata Kozak
Kinga Niziołek
Karolina Brzezińska
Wiktoria Raab
Sara Rodzeń
Klaudia Filip

Opiekun : Halina Orszulak

50 m. stylem klasycznym – dziewczęta

Barbara Gonet – I miejsce
Apolonia Węgrzyn – II miejsce
Martyna Krok -  III miejsce

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców

Szczebel: Rejon
Wyniki: III miejsce

Michał Czajka
Gabriel Kobylak
Błażej Wiśniewski
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Maksymilian Wojnar
Rafał Nowak
Alan Jurczyk

Opiekun: Jakub Heimroth

Rodzaj zawodów: Pływanie, wyniki indywidualne

Szczebel: Półfinał wojewódzki

50 m. stylem dowolnym – dziewczęta

Aleksandra Gorzknik – I miejsce
Katarzyna Gonet – III miejsce

50 m. stylem motylkowym – dziewczęta

Dorota Piejko – I miejsce
Julia Rygiel – II miejsce

50 m. stylem motylkowym – chłopcy 

Eryk Piekarski – III miejsce 

50 m. stylem grzbietowym – dziewczęta

Wiktoria Czech – I miejsce

50 m. stylem klasycznym – dziewczęta

 Barbara Gonet – I miejsce
Apolonia Węgrzyn – II miejsce
Martyna Krok -  III miejsce 

50 m. stylem klasycznym – chłopcy 

Radosław Wolski – I miejsce 

Sztafeta stylem dowolnym – dziewczęta 

Aleksandra Gorzknik
Julia Rygiel
Karolina Patlewicz
Wiktoria Czech
Dorota Piejko
Apolonia Węgrzyn
Barbara Gonet
Katarzyna Gonet

Opiekun: Wojciech Borek

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców

Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce

Michał Czajka
Gabriel Kobylak
Błażej Wiśniewski
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Maksymilian Wojnar
Rafał Nowak
Alan Jurczyk

Opiekun: Olga Baran

Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt

Szczebel: Półfinał wojewódzki, baraże o finał wojewódzki
Wyniki: II miejsce

Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Kamila Latkiewicz
Zuzanna Janowska
Natalia Lipińska
Jadwiga Zając
Angelika Gondela
Klara Kurek
Sonia Stefanik
Anna Bęben

Opiekunowie: Olga Baran, Michał Baran, Jakub Heimroth

Rodzaj zawodów: Piłka ręczna chłopców

Szczebel: Powiat

Arkadiusz Dziura
Błażej Wiśniewski
Jakub Lewiński
Szymon Iluczyk
Remigiusz Błahuciak
Krystian Lewiński
Szymon Stasz

Opiekun: Lech Czaja

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców

Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce

Michał Czajka
Gabriel Kobylak
Błażej Wiśniewski
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Maksymilian Wojnar
Rafał Nowak
Alan Jurczyk

Opiekun: Olga Baran

Rodzaj zawodów: Unihokej dziewcząt

Szczebel: Rejon
Wyniki: IV miejsce

Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Ada Habrat
Klaudia Janas
Klaudia Rychtyk
Karolina Hryceńko
Paulina Misygar
Katarzyna Kasprzyk
Natalia Lipińska

Opiekun: Jakub Heimroth

Rodzaj zawodów: Unihokej chłopców

Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce

Paweł Leniek
Radosław Wolski
Piotr Charzewski
Błażej Wiśniewski
Remigiusz Błachuciak
Szymon Krysik

Opiekun: Wojciech Borek

Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców

Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce

Paweł Leniek
Radosław Wolski
Kacper Mól
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Dominik Szeliga
Maksymilian Wojnar
Aleksander Rogoś
Szymon Kluczyk
Rafał Nowak

Opiekun: Olga Baran

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce

Szczebel: Finał wojewódzki

Bieg na 100 m - Lewiński Krystian - 29 miejsce
Bieg na 300 m - Wilk Kacper - 12 miejsce
Bieg na 1000m - Stasz Szymon - 11 miejsce

Opiekun: Jerzy Guzek

 

Rodzaj za

 

 

 

 

 

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt

Szczebel: Rejon
Wyniki: I miejsce

Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Angelika Gondela
Jadwiga Zając
Kamila Latkiewicz
Zuzanna Janowska
Klara Kurek
Anna Bęben
Natalia Lipińska
Sonia Stefanik

Opiekun: Olga Baran

Rodzaj zawodów: Unihokej dziewcząt

Szczebel: Rejon
Wyniki: IV miejsce

Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Ada Habrat
Klaudia Janas
Klaudia Rychtyk
Karolina Hryceńko
Paulina Misygar
Katarzyna Kasprzyk
Natalia Lipińska

Opiekun: Jakub Heimroth

Rodzaj zawodów: Unihokej chłopców

Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce

Paweł Leniek
Radosław Wolski
Piotr Charzewski
Błażej Wiśniewski
Remigiusz Błachuciak
Szymon Krysik

Opiekun: Wojciech Borek

Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców

Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce

Paweł Leniek
Radosław Wolski
Kacper Mól
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Dominik Szeliga
Maksymilian Wojnar
Aleksander Rogoś
Szymon Kluczyk
Rafał Nowak

Opiekun: Olga Baran

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce

Szczebel: Finał wojewódzki

Bieg na 100 m - Lewiński Krystian - 29 miejsce
Bieg na 300 m - Wilk Kacper - 12 miejsce
Bieg na 1000m - Stasz Szymon - 11 miejsce

Opiekun: Jerzy Guzek

 

Rodzaj zawodów: Szachy Drużynowe

Szczebel: Powiat

II miejsce
Krysik Szymon
Krysik Jakub
Hryceńko Karolina

Opiekun: Andrzej Orszulak

opracowała: Olga Baran

sport w szkole w 2015/2016 roku

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Aerobik

Szczebel: Finał wojewódzki

Wyniki: I miejsce
Szuryn Julia
Adamska Julia
Jurczak Paulina
Trybus Kamila
Kozak Małgorzata
Gradowicz Magdalena
Bienia Patrycja

Opiekun: Halina Orszulak

 

Rodzaj zawodów: Gimnastyka dziewcząt

Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: V miejsce

Szuryn Julia
Raab Wiktoria
Brzezińska Karolina
Adamska Julia
Łucja Winiarska

Opiekun: Halina Orszulak

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe dziewcząt

Szczebel: Powiat
Miejsce: Krosno

Wyniki: I miejsce

Brzezińska Karolina
Czech Wiktoria
Czelny Izabela
Guzik Ewelina
Janowska Zuzanna
Lomber Sandra
Polak Oliwia
Szuryn Julia
Zygmunt Wiktoria

Opiekun: Agnieszka Jurczak

 

Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe dziewcząt

Szczebel: Finał wojewódzki
Miejsce: Krosno

Wyniki: IV miejsce

Brzezińska Karolina
Czech Wiktoria
Czelny Izabela
Guzik Ewelina
Janowska Zuzanna
Lomber Sandra
Polak Oliwia
Szuryn Julia
Zygmunt Wiktoria

Opiekun: Agnieszka Jurczak

 

Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe chłopców

Szczebel: Powiat
Miejsce: Krosno

Wyniki: I miejsce

Czelny Karol
Hamryszczak Wiktor
Kalin Mateusz
Lusiusz Gabriel
Majka Arkadiusz
Modny Bartłomiej
Wilk Kacper
Szelc Bartosz

Opiekun: Agnieszka Jurczak

 

Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe chłopców

Szczebel: Finał wojewódzki
Miejsce: Krosno

Wyniki: II miejsce

Czelny Karol
Hamryszczak Wiktor
Kalin Mateusz
Lusiusz Gabriel
Majka Arkadiusz
Modny Bartłomiej
Wilk Kacper
Szelc Bartosz

Opiekun: Agnieszka Jurczak

 

Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt

Szczebel: Finał wojewódzki
Miejsce: Krosno

Wyniki: III miejsce
Zaprzała Paulina
Klimczak Kaja
Latkiewicz Kamila
Zając Jadwiga
Gondela Angelika
Stefanik Sonia
Lipińska Natalia
Bilska Wiktoria
Janowska Zuzanna
Polak Oliwia
Kurek Klara
Bęben Anna 

Opiekun: Michał Baran

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Piłka siatkowa dziewcząt
Powiat
I miejsce

Skład drużyny:
Ada Habrat
Wiktoria Bilska
Sonia Stefanik
Katarzyna Surmacz
Aleksandra Surmacz
Natalia Kicak
Karolina Kudek
Klaudia Niepokój

Opiekun: Jakub Haimroth

opracowała: Olga Baran

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

- Koszykówka dziewcząt:
Powiat - I miejsce
Rejon - I miejsce
Półfinał wojewódzki - I miejsce
Skład drużyny:
1. Polak Oliwia
2. Zaprzała Paulina
3. Klimczak Kaja
4. Latkiewicz Kamila
5. Zająć Jadwiga
6. Gondela Angelika
7. Lipińska Natalia
8. Janowska zuzanna
9. Bęben Anna
10. Stefanik Sonia
11. Kurek Klara
12. Bilska Wiktoria

Opiekun: Michał Baran

Piłka Ręczna chłopców:
Powiat - I miejsce
Rejon - I miejsce
Skład drużyny:
1. Pelczar Kacper
2. Bęben Damian
3. Litarowicz
4. Szmelc Bartosz
5. Piętkowski Kamil
6. Puzon Michał
7.Żytniak Grzegorz
8. Kustroń Aleksander
9. Kolbusz Grzegorz
10. Wozderowicz Łukasz

Opiekun : Lech Czaja

Koszykówka chłopców:
Powiat - III miejsce
Skład drużyny :
1. Mól Kacper
2. Barański Dariusz
3. Bęben Damian
4. Nowak Rafał
5. Dziura Arkadiusz
6. Leniem Paweł
7. Rogoś Aleksander
8. Wilkusz Wiktor

Opiekun: Olga Baran

opracowała: Olga Baran

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

        Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

Szczebel: Powiat
Data: 22.09.2015
Miejsce: Krosno 

Wyniki:

100 m :- Julia Szuryn   – I miejsce
            - Karolina Brzezińska – II miejsce
            - Aleksander Kustroń – II miejsce

300 m : - Ewelina Guzik – III miejsce

Skok wzwyż: - Sonia Stefanik – I miejsce

Sztafeta : - 4X 100 chłopcy – I miejsce

Opiekun: Agnieszka Jurczak

opracowała: Olga Baran

sport w szkole w 2014/2015 roku

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

        Piłka ręczna chłopców – III miejsce powiat – B. Sanocki, S. Lusjusz, P. Sęk,P. Pelc, P. Prajsnar, D. Fafajda, S. Biega, K. Jurczak, P. Szostak, G. Gierlasiński, K. Pelczar.
Opiekun: P. Lawera, J. Guzek.

        Piłka ręczna dziewczęta – II miejsce powiat : P. Wojciechowska, A. Fornal, J. Słyś, O. Polak, K. Janas, W. Bilska, A. Habrat, P. Zaprzała, K. Klimczyk.
Opiekun: J. Heimroth.

        Narciarstwo biegowe – finał wojewódzki – chłopcy VII miejsce – G. Żytniak, S. Wodziński, J. Duplaga, J. Pitrus, D. Fafajda, S. Stasz.
Opiekun: W. Borek.

        Piłka siatkowa dziewcząt – powiat I miejsce- P. Wojnarowska, J. Słyś, A. Stachyrak, A. Fornal, D. Grzegorczyk, D. Solińska, W. Bilska, A. Habrat, K. Niepokój, A. Kwolek, E. Wojnar, K. Terefenko.
Opiekun: J. Heimroth.

        Łyżwiarstwo szybkie – finał wojewódzki, chłopcy VI miejsce – K.Graba, B.Podkul, M.Jamroga, Opiekun : P.Lawera.

        Piłka siatkowa dziewcząt – rejon III miejsce - P. Wojnarowska, J. Słyś, A. Stachyrak, A. Fornal, D. Grzegorczyk, D. Solińska, W. Bilska, A. Habrat, K. Niepokój, A. Kwolek, E. Wojnar, K. Terefenko.
Opiekun: J. Heimroth.

        Pływanie powiat : sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt I miejsce, : sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym chłopców I miejsce, 50 m stylem motylkowym I m M. Koza, II m A. Świerczek, 50 m stylem klasycznym : I m A. Gorzynik, II m J. Rygiel, 50 m stylem dowolnym : I m W. Czech, II m K. Patlewicz, 50 m stylem grzbietowym : I m Sz. Przewoźnik, 50 m stylem klasycznym : I m W. Kurek, II m M. Filipek, 50 m stylem dowolnym : I m J. Polański, II m A. Jamroga, III m D. Krziżok, IV m M. Ziajka, V m N. Skrzęta, VI m M. Mercik.
Opiekun: R. Guzik, W. Borek, J. Guzek.

        Pływanie – półfinał wojewódzki : sztafeta 6 x 50 m dziewcząt II m, sztafeta 6x 50 m chłopcy I m, 50 m stylem dowolnym W. Czech II m, K. Patlewicz V m, 50 m stylem klasycznym A. Gorzynik I m, J. Rygiel IV m, 50 m stylem motylkowym IV m M. Koza, VII m A. Świerczek, 50 m stylem dowolnym I m J. Polański, III m D. Krziżok, IV m A. Jamroga, 50 m stylem grzbietowym VIII m Sz. Przewoźnik, 50 m stylem klasycznym I m W. Kurek, II m M. Filipek.
Opiekun : J. Guzek, W. Borek.
 

opracował: Piotr Lawera

Wyniki sportowe naszych uczniów

         Indywidualne biegi przełajowe, powiat . 2 miejsce W. Serwatka, 4 miejsce G. Lusiusz,
opiekunowie R. Piekarska, A. Jurczak.

         Indywidualne mistrzostwa LA, powiat . Bieg na 100 m 2 miejsce J. Szuryn, bieg na 600 m 3 miejsce W. Serwatka, bieg na 300 m 3 miejsce E. Guzik, skok wzwyż 1 miejsce J. Słyś, skok w dal 2 miejsce A. Jurczak, sztafeta 4x 100 m 1 miejsce A. Jurczak, M. Kmon, J. Szuryn, E. Guzik, bieg na 100 m 3 miejsce M. Dypa, bieg na 300 m 1 miejsce B. Sanocki, skok wzwyż 1miejsce D. Krziżok, 2 miejsce P. Janusz, skok w dal 2 miejsce M. Węklar, pchnięcie kulą 3miejsce R. Tęczar. Opiekun : H. Orszulak, P. Lawera, J. Guzek. W finale wojewódzkim uczestniczyli : J. Szuryn, A. Jurczak, M. Kmon, E. Guzik, J. Słyś – 10 miejsce, M. Dypa, B. Sanocki, D. Krziżok - 7 miejsce.
opiekun P. Lawera.

         Szachy - powiat 1miejsce, rejon 1 miejsce, awans do finału wojewódzkiego – A. Winter, K. Zając, A. Chodorowski, J.Gazda.
Opiekun : A. Orszulak.

         Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym – Bydgoszcz – 3 miejsce W. Jaworski, 24 miejsce – Sz. Sajdak, 1miejsce – W. Bykowska, 4miejsce – M. Przybyła, 19 miejsce – I. Pelczar, 25 miejsce – P. Gajewska, 30 miejsce – K. Trybus, 31 miejsce – W. Bober. Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym – Tarnów – 4 miejsce –Sz. Sajdak. Zawody Ogólnopolskie – Strzelanie Pod Ziemią – Bochnia – 2 miejsce – W. Jaworski, 3 miejsce –Sz. Sajdak, 1 miejsce – W. Bykowska, 2 miejsce – I. Pelczar, 3 miejsce – M. Przybyła, 4 miejsce – W. Bober, 8 miejsce – A. Kilar, 6 miejsce – P. Gajewska, 7 miejsce – K. Trybus.
opiekun : A. Bykowski.

opracował: Piotr Lawera

sport w szkole w 2013/2014 roku

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

         Drużyny dziewcząt i chłopców zajęły I miejsce w powiatowej lidze lekkoatletycznej i awansowały do finału wojewódzkiego w Rzeszowie. W zawodach wojewódzkich w gronie 24 zespołów chłopcy zajęli IV miejsce – 1369 punktów ( do miejsca trzeciego stracili zaledwie 1, a do miejsca drugiego 9 punktów ). Skład drużyny : S. Dubis, A. Kruczek, P. Pikuła, M. Szarek, M. Turowski, M. Lusiusz, F. Susz, B. Sanocki, S. Lusiusz, B. Wołk, G. Lipiński, K. Wojciechowski, K. Wnęk, K. Wacławski, ponadto w zawodach powiatowych : J. Gazda, B. Purcha, J. Polański.
         W finale wojewódzkim ( 988 punktów ) drużyna dziewcząt  wystąpiła w składzie : S. Polnar, I. Makiel, A. Rydzyk, M. Płaza, M. Kmon, G. Habrat, W. Serwatka, E. Guzik, W. Urban, W. Polak, A. Jurczak, G. Krynicka, M. Kmon, J. Słyś, ponadto w zawodach powiatowych : A. Fornal, S. Mendelowska.

Opiekunowie: P. Lawera, J. Guzek.

         Reprezentacja koszykarzy w zawodach powiatowych, rejonowych, półfinale wojewódzkim zajmowała I miejsce, a w finale wojewódzkim miejsce IV.

         W finale wojewódzkim chłopcy rywalizowali na parkiecie MOSiR w Łańcucie. Szkoły z tradycyjnych ośrodków tej dyscypliny w województwie: Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie, Gimnazjum Nr 2 w Tarnobrzegu, Gimnazjum Nr 3 w Krośnie i Gimnazjum Nr 5 w Stalowej Woli stworzyły ciekawe widowisko. Mecze były bardzo szybkie, a zawodnicy walczyli o każdą piłkę. W pierwszym półfinale Tarnobrzeg pokonał Krosno, a Stalowa Wola wygrała z Łańcutem. W meczach finałowych na parę minut przed końcem były remisy, ale ostatecznie brąz przypadł zespołowi gospodarzy, a tytuł mistrzów województwa zawodnikom Gimnazjum Nr 2 Tarnobrzeg. Drużyna wystąpiła w składzie : (Kamil Mielnik, Michał Musiał, Bartłomiej Wołk, Kacper Wojciechowski, Grzegorz Lipiński, Szymon Jaworski, Wojciech Urbański, Kacper Wojnar, Jakub Soliński, Damian Bęben ). Trener: Michał Baran.

opracował: Piotr Lawera

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

         Zawody strzeleckie im. Jana Barana:

1 miejsce Patrycja Gajewska
3 miejsce Izabela Pelczar
3 miejsce Szymon Sajdak

         1 miejsce drużynowo:
Patrycja Gajewska, Izabela Pelczar, Szymon Sajdak, Jan Kurzawa, Anna Siadkowska, Maria Przybyła, Kamila Trybus, Wiktoria Bober.

Opiekunowie: A. Bykowski, P. Lawera.

         Uczniowie: Weronika Bykowska i Konrad Zawisza zostali powołani do kadry Polski w strzelectwie sportowym. Do kadry województwa powołani zostali : P.Gajewska, K. Trybus, W. Bober, I. Pelczar, M. Przybyła, A. Siadkowska.

Trenerem uczniów jest pan A. Bykowski.

         Finał wojewódzkiej gimnazjady w gimnastyce.

V miejsce ( A. Jurczak, A. Jamróg, M. Kmon, K. Łysikowska ),

opiekun: H. Orszulak.

         Aerobik – półfinał wojewódzki

II miejsce, finał wojewódzki II miejsce (A. Jurczak, A. Jamróg, M. Kmon, K. Łysikowska, M. Gradowicz, K. Trybus, M. Jamróg ),

opiekun: H. Orszulak.

         Wojewódzki finał sztafetowych biegów przełajowych:

VIII miejsce dziewcząt ( A. Jurczak, M. Kmon, M. Płaza, A. Fornal, E. Wojnar, W. Serwatka ).
VIII miejsce chłopców ( S. Świstak, W. Kurek, S. Lusjusz, G. Gawle, B. Sanocki, P. Pelc ),

opiekun J. Guzek.

         Powiatowe zawody w szachach:

1 miejsce Anna Winter
5 miejsce A. Chodorowski
Opiekun : A. Orszulak.

         Finał ogólnopolskich zawodów strzeleckich – strzelanie w sieci:

1 miejsce W. Bykowska

Opiekun: A. Bykowski

         Półfinał wojewódzkiej gimnazjady w pływaniu:

2 miejsce – Jan Polański, styl dowolny 50 m.
3 miejsce sztafety 6 x 50 m – J. Polański, S. Świstak, M. Filipek, D. Krziżok, A, Jamroga, W. Kurek, M. Ziajka.
5 miejsce sztafety 6 x 50 m – J. Bularska, K. Jurczyk, S. Kokoszka, K. Jurczak, J. Gregorczyk, A. Tutak, j. Brożyna.

Opiekunowie : W. Borek, J. Guzek.

         Koszykówka – półfinał wojewódzki

I miejsce (K. Mielnik, J. Soliński, M. Musiał, B. Wołk, G. Lipiński, K. Wojciechowski, W. Kasper, W. Urbański, S. Jaworski ).

Opiekun: M. Baran

         Finał wojewódzki w łyżwiarstwie:

XV miejsce dziewczęta – (Fornal, E. Nowak, N. Ślączka ).

XIII miejsce chłopcy – (K. Zając, M. Dypa, P. Ciuba, P. Krupa ).

Opiekun: P. Lawera.

opracował: Piotr Lawera

Indywidualne biegi przełajowe szkół gimnazjalnych

         W rozegranych 8 października biegach przełajowych uczniowie i uczennice naszego gimnazjum wywalczyli aż 7 miejsc na finały do Kolbuszowej.

         Uczniowie startowali w kategoriach klas I dziewcząt i chłopców oraz w kategorii klas II-III chłopców i dziewcząt. Do finałów zakwalifikowało się po 4 osoby z każdej kategorii.

Najlepsze wyniki uzyskali:

Marcelina Płaza – I miejsce w kategorii klas II-III

Małgorzata Kmon – III miejsce w kategorii klas II-III

Piotr Nowak – I miejsce w kategorii klas I

Michał Puzon – III miejsce w kategorii klas I

Mateusz Kalina – IV miejsce w kategorii klas I

Filip Susz – III miejsce w kategorii klas II-III

Paweł Pikuła – IV miejsce w kategorii klas

opracował: Jerzy Guzek

I MIEJSCE NA SŁOWACJI

         W dniach 17 i 18 września Reprezentacja MZSzOI w Krośnie wzięła udział w turnieju międzynarodowym organizowanym przez szkołę partnerską w Sobrance - Słowacja.
         Nasza reprezentacja składała się w całości z zawodników Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego działającego przy naszej szkole okazałą się bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie swoje mecze. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kamil Piątkowski (6 bramek).

Wyniki
MZSzOI/OSSM - Sobrance (Słowacja) 13:1
MZSzOI/OSSM - Michalovce (Słowacja) 3:1
MZSzOI/OSSM - Cigand (Słowacja) 6:0

Skład reprezentacji
Grzegorz Żytniak
Kamil Piątkowski
Paweł Litarowicz
Patryk Korneusz
Kamil Półchłopek
Tomasz Pytel
Wiktor Zawitkowski
Szymon Blezień
Łukasz Trybus
Piotr Kaczor
Grzegorz Kolbusz

opracował: Robert Guzik, Dariusz Jęczkowski

BRĄZOWY MEDAL SEWERYNA DUBISA W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA

         W dniu 02 – 10 – 2013 w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Finał Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatletyce. Uczeń naszego gimnazjum Seweryn  Dubis w eliminacjach zajął II miejsce, a w  biegu finałowym był trzeci i ostatecznie zdobył brązowy medal Mistrzostw Podkarpacia w sprincie na 100m. W tym miejscu dziękujemy Panom: Dyrektorowi Robertowi Guzikowi i kierownikowi Pawłowi Jaśkiewiczowi dzięki, którym Seweryn mógł wystąpić w tych zawodach.

Duży  sukces odniosła również sztafeta 4 x 100 m chłopców (Seweryn Dubis, Mariusz Szarek, Mateusz Lusiusz, Paweł Pikuła), która zdobyła czwarte miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia (sklasyfikowano 21 sztafet).

W finałowych zawodach brali udział inni uczniowie naszej szkoły : Ewelina Guzik, Anna Jurczak, Gabriela Krynicka, Wiktoria Serwatka, Aleksandra Fornal, Sylwia Polnar, Małgorzata Kmon, Susz Filip, Bartek Purcha.

Opiekun : Piotr Lawera.

opracował: Piotr Lawera

KONRAD ZAWISZA MISTRZEM POLSKI, WERONIKA BYKOWSKA TRZECIA

         W dniach 27 – 29 września we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w strzelectwie sportowym. W konkurencji strzelania z trzech pozycji Konrad Zawisza zdobył złoty medal, a tym samym tytuł Mistrza Polski. W strzelaniu z pozycji stojącej zajął 8 – me miejsce.

W konkurencji młodziczek ze strzelania z pozycji stojącej Weronika Bykowska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski.

Trenerem uczniów jest pan Antoni Bykowski.

opracował: Piotr Lawera

Wyniki powiatowej gimnazjady w lekkoatletyce

         Miejsce i termin zawodów : MOSiR w Krośnie, 24 – 09 -2013.

Organizator : Gimnazjum nr 3. Uczestnicy : Gimnazjum nr : 2, 3, 4, 5.

Miejsca dziewcząt : 300 m :

2. Guzik Ewelina G 3

600 m :

1. Serwatka Wiktoria G 3

2. Fornal Aleksandra G 3

Skok w dal :

1. Jurczak Anna G 3

2. Krynicka Gabriela G 3

Sztafeta 4 x 100 m :

1. Gimnazjum nr 3 ( Polnar Sylwia, Guzik Ewelina, Jurczak Anna, Kmon Małgorzata ).

Miejsca chłopców : 100 m :

1. Dubis Seweryn G 3

3. Gawle Grzegorz G 3,

300 m :

1. Szarek Mariusz G 3

1000 m :

2. Susz Filip G 3

Sztafeta 4 x 100 m :

1. Gimnazjum nr 3 (Seweryn Dubis, Lusjusz Mateusz, Szarek Mariusz, Purcha Bartek).

Do finału wojewódzkiego (02 – 10 - 2013 Rzeszów) zakwalifikowali się:

 Dubis Seweryn, Jurczak Anna, Serwatka Wiktoria, Szarek Mariusz, Krynicka Gabriela, Susz Filip, , Guzik Ewelina.

Sztafety dziewcząt i chłopców Gimnazjum nr 3.

Organizacja i opieka w czasie zawodów: H. Orszulak, P. Lawera, L. Czaja, M. Adamiak, J. Guzek.

opracował: Piotr Lawera

KLASYFIKACJA SZKÓŁ WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

         W roku szkolnym 2012/2013 we współzawodnictwie sportowym szkół nasze gimnazjum zajęło bardzo wysokie szóste miejsce (pierwsze w Krośnie) w gronie 450 sklasyfikowanych w województwie podkarpackim gimnazjów.

opracował: Piotr Lawera

sport w szkole w 2012/2013 roku

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

W  Mistrzostwach Polski LOK w strzelaniu z karabinu pneumatycznego Weronika Bykowska zajęła pierwsze miejsce, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski.

Przygotowanie do zawodów : Antoni Bykowski.

Finał wojewódzkiej gimnazjady w pływaniu - sztafety:

Dziewczęta – VI miejsce.
Skład: Maria Kundzierewicz, Klaudia Maziarz, Kamila Sznajder, Zuzanna Krzanowska, Julia Grzegorczyk, Sonia Kokoszka.

Chłopcy – VI miejsce.
Skład : Michał Kwolek, Michał Młodecki, Konrad Krukierek, Jan Polański, Maciej Gonet, Tobiasz Gajewski.

X miejsce w stylu klasycznym – Zuzanna Krzanowska.

VII miejsce w stylu klasycznym – Michał Kwolek

IX miejsce w stylu klasycznym – Michał Młodecki

Przygotowanie uczniów i organizacja zawodów : R. Guzik, W. Borek, J. Guzek, P. Lawera.

Wojewódzki finał gimnazjady w lidze lekkoatletycznej

W wojewódzkim finale gimnazjady w lidze lekkoatletycznej w Rzeszowie wystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców zajmując odpowiednio : XIII i XII miejsce ( w finale sklasyfikowano po 28 drużyn ). Skład drużyny : J. Hawrot, S. Polnar, A. Dziudzio, M. Płaza, M. Kmon, N. Urbaś, W. Serwatka, A. Fornal, M. Dąbrowiecka, A. Jurczak, J.Słyś, K. Maziarz, A. Hassan, A.Adamik, S. Dubis, S. Wójcik, G. Gawle, Ł. Zawisza, R. Frankiewicz, D. Panek, F. Susz, J. Szmyd, M. Tasz, P. Toropolski, D. Krziżok, K. Mielnik, S. Paczosa.  W poprzedzających zawodach powiatowych obie drużyny zajęły pierwsze miejsca.

Opiekun: P.Lawera.

Mistrzostwa województwa w biegach sztafetowych

Mistrzostwa województwa w biegach sztafetowych organizowanych przez PWSZ Krosno – VI miejsce chłopców. Skład : M. Biernat, M. Szczepanik, G. Gawle, F. Susz, M. Lusjusz, T. Brzeziński, K. Kozioł, S. Lusjusz.

Opekun : A. Orszulak.

Finał wojewódzkiej gimnazjady w gimnastyce :

III miejsce w skoku rozkrocznym przez kozła – Anna Jurczak.

III miejsce w skoku rozkrocznym przez kozła – Miłosz Węklar.

Opiekun : J. Guzek.

Powiatowe, sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce dziewczęta. Skład : S. Polnar, A. Jurczak, M. Kmon, A. Fornal, W. Serwatka, K. Wajs, W. Steliga, M. Płaza.

II miejsce chłopcy. Skład : D. Burka, S. Lusjusz, B. Sanocki, P. Pelc, M. Lusjusz, M. Szarek, K. Hawrot, G. Gawle, K. Przybylski, R. Urban.

Opieka : R. Piekarska – Guzek , P. Lawera.

opracował: Piotr Lawera

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

   Półfinał wojewódzkiej gimnazjady w pływaniu :

I miejsce sztafety 6 x 50 m dziewcząt

I miejsce sztafety 6 x 50 m chłopców

Styl dowolny chłopców :

II miejsce : Michał Młodecki

III miejsce : Michał Kwolek

Styl klasyczny chłopców :

II miejsce : Maciej Gonet

III miejsce : Wojciech Kurek

Styl motylkowy chłopców :

II miejsce Tobiasz Gajewski

III miejsce Przemysław Boroń

Styl grzbietowy chłopców :

III miejsce Michał Głodzik

Styl dowolny dziewcząt :

I miejsce Zuzanna Krzanowska

III miejsce Agata Węgrzyniak

Przygotowanie i org. zawodów: R. Guzik, W. Borek, J. Guzek, P. Lawera

 

Finał wojewódzki w łyżwiarstwie szybkim :

VII miejsce chłopców ( P. Meier, M. Rachwał, P. Ciuba, P. Krupa )

Przygotowanie do zawodów : P. Lawera

Finał wojewódzki w koszykówce chłopców – IV miejsce

   Skład drużyny : K. Mielnik, T. Pękalski, M. Zajdel, G. Lipiński, K. Wojnar, K. Wojciechowski, M. Musiał, B. Wołk, J. Soliński, W. Urbański, S. Jaworski,

Przygotowanie do zawodów : M. Baran

Piłka siatkowa dziewcząt :

Zawody powiatowe I miejsce

Zawody rejonowe III miejsce

Skład drużyny : Justyna Słyś, Patrycja Wojnarowska, Agnieszka Adamik, Anna Biduś, Martyna Tomkiewicz, Ola Fornal, Marcelina Płaza, Małgorzata Sanocka.

Przygotowanie : J. Heimroth

Finał wojewódzki w wieloboju gimnastycznym chłopców VII miejsce

Skład drużyny : Miłosz Węklar, Patryk Toropolski, Nikodem Skrzęta

Przygotowanie : J.Guzek

opracował: Piotr Lawera

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH I semestr

         Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości :

      50 m klasyk :

1.     Klaudia Maziarz
2.     Zuzanna Krzanowska
3.     Karolina Raś

     50 m dowolny :

1.     Zuzanna Krzanowska
2.     Kamila Sznajder
3.     Maria Kundzierewicz

    50 m grzbiet :

1.     Sznajder Kamila
2.     Maziarz Klaudia

    50 m klasyk :

   2.  Michał Kwolek
   3. Maciej Gonet

   50 m dowolny :

   1. Michał Kwolek
   2. Michał Młodecki

   50 m grzbiet :

   1. Tobiasz Gajewski
   2. Michał Głodzik
   3. Kamil Miśkowiec

    Przygotowanie do zawodów : W. Borek.

         Powiatowa gimnazjada w unihokeju dziewcząt. - I miejsce, awans do półfinału wojewódzkiego – IV miejsce.
         Skład drużyny : M. Sanocka, M. Kundzierewicz, K. Maziarz, O. Bińczycka, M. Płaza, J. Słyś, P. Wójcik, K. Sznajder, Z. Krzanowska.

Przygotowanie do zawodów : J. Heimroth, P. Lawera.

 Powiatowa gimnazjada w koszykówce chłopców – I miejsce.

Rejonowa gimnazjada w koszykówce chłopców – I miejsce .

         Skład drużyny : K. Mielnik, T. Pękalski, M. Zajdel, G. Lipiński, K. Wojnar, K. Wojciechowski, M. Musiał, B. Wołk, J. Soliński, W. Urbański, S. Jaworski, M. Guzik.

Przygotowanie do zawodów : M. Baran.

 Powiatowa gimnazjada w tanisie stołowym :

II miejsce chłopcy : K. Śliwiński, S. Wójcik, awans do zawodów rejonowych.

II miejsce dziewczęta : A. Bińczycka, M. Sanocka, awans do zawodów rejonowych.

Opieka w czasie zawodów : W. Rodzeń.

 ,,Barbórkowe ,, zawody strzeleckie :

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:

3 miejsce Weronika Bykowska

4 miejsce Zofia Przyprawa

6 miejsce Aleksandra Fornal

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

3 miejsce Konrad Zawisza

 Klasyfikacja drużynowa :

1 miejsce Gimnazjum nr 3

Opieka w czasie zawodów : P. Lawera, R. Śnieżek.

opracował: Piotr Lawera

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

W roku szkolnym 2011 / 2012 w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym nasze gimnazjum zajęło 7 – me miejsce na ponad 450 sklasyfikowanych szkół gimnazjalnym.

Powiatowa gimnazjada lekkoatletyczna – wrzesień 2012

miejsca naszych uczniów:

I miejsce w skoku wzwyż : Zuzanna Krzanowska ( 10 – te miejsce w finale wojewódzkim w Rzeszowie ).

I miejsce w pchnięciu kulą : Maria Kundzierewicz.

Bieg na 100 m :

I miejsce : Sławomir Wójcik.

II miejsce : Łukasz Zawisza.

III miejsce : Grzegorz Gawle.

Bieg na 300 m : I miejsce – Mateusz Turowski.

Bieg na 1000 m: I miejsce – Konrad Kozioł.

Skok w dal : II miejsce – Mateusz Tasz.

Skok wzwyż : II miejsce – Mateusz Szypuła.

I miejsce w zawodach powiatowych, VII – me w zawodach wojewódzkich – sztafeta

4 x 100 m chłopców.

Opieka w czasie zawodów : Jerzy Guzek i Piotr Lawera.

 

Indywidualne, powiatowe biegi przełajowe – październik 2012:

Kategoria klas I – szych :

I miejsce : Sylwester Lusiusz ( XIII – te miejsce w finale wojewódzkim ).

II miejsce : Bartłomiej Sanocki.

Kategoria klas II – III :

II miejsce : Jan Szmyd.

Opieka podczas zawodów : Jerzy Guzek.

 

                                                                                                                                        

opracował: Piotr Lawera

sport w szkole w 2011 roku

        

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH

Zawody piłkarskie Coca – Cola:

 - etap powiatowy: I miejsce,
 - awans do zawodów wojewódzkich, Uczestnicy: M.Tasz, D.Kuliga, W.Klimczyk, R.Rogowski, M.Rytyna, B.Purcha, A.Telesz, P.Stochmal, R.Mikulec.

Przygotowanie i opieka w czasie zawodów : M.Adamiak, L.Czaja, D.Jęczkowski.

Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy:

 G.Gawle – III miejsce
 J.Szmyd – II miejsce
 A.Kazalska – II miejsce

Przygotowanie do zawodów – J.Guzek.

Unihokej chłopców

 – I miejsce i awans do zawodów rejonowych.

Przygotowanie uczniów – Orszulak.

Tenis stołowy:

Chłopcy: powiat I miejsce, finał wojewódzki V miejsce.
Uczestnicy: K.Śliwiński, F.Kociuba
Dziewczęta : powiat I miejsce, rejon II miejsce, finał wojewódzki VIII miejsce.
Uczestnicy : A.Bińczycka, N.Miezin

Przygotowanie do zawodów : R.Piekarska-Guzek, J.Guzek, J.Heimroth.

Pływanie:

Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Stalowej Woli: Kamila Sznajder:
800m – styl dowolny – I miejsce
200m – styl dowolny – II miejsce
Sztafeta 4x100 m dziewcząt – styl dowolny – I miejsce
Sztafeta 4x100 m dziewcząt – styl zmienny – I miejsce
Tobiasz Gajewski – 50 m – styl dowolny – IV miejsce
M.Młodecki – 50 m – styl grzbietowy – III miejsce
K.Maziarz – 50 m – styl motylkowy – II miejsce

Przygotowanie do zawodów : R.Guzik, W.Borek

opracował: Piotr Lawera

 

BARTEK RABENDA MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

         W dniu 05-10-2011 w Rzeszowie odbył się finał wojewódzkiej gimnazjady w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce. Mistrzem województwa w biegu na 100 m został Bartek Rabenda.

         W zawodach brali również udział inni uczniowie naszego gimnazjum : Sylwia Jurczak, Dawid Kuliga, Karolina Bularska, Maura Dąbrowiecka, Zuzanna Krzanowska, Julia Hawrot, Małgorzata Sanocka, Zuzanna Machowska, Paulina Augustyn, Kamil Turek. Opiekun : Piotr Lawera.

Zawody te poprzedziły powiatowe mistrzostwa w lekkiej atletyce. Prezentujemy miejsca naszych uczniów :

100m chłopcy:
1. Bartosz Rabenda Gim. 3

300m dziewcząt:
1. Sylwia Jurczak Gim. 3
2. Julia Hawrot Gim. 3

300m chłopcy:
1. Dawid Kuliga Gim. 3

600m dziewcząt:
2. Małgorzata Sanoka Gim. 3

Pchnięcie kulą dziewcząt:
1. Karolina Bularska Gim. 3

Skok w dal dziewcząt:
1. Maura Dąbrowiecka Gim. 3
3. Zuzanna Machowska Gim 3

Skok w dal chłopcy:
1. Sławomir Wojtas Gim. 3

Skok wzwyż dziewcząt:
1. Zuzanna Krzanowska Gim. 3

Skok wzwyż chłopcy:
1. Daniel Kosztyła Gim. 3

Sztafeta 4X100m dziewcząt:
1. Gimnazjum Nr 3 Krosno

Sztafeta 4X100m chłopcy:
1. Gimnazjum Nr 3 Krosno

 Opieka podczas zawodów : Halina Orszulak, Andrzej Orszulak,
 Dariusz Jęczkowski, Jerzy Guzek, Piotr Lawera.

Organizacja zawodów : Jerzy Guzek, Piotr Lawera

przygotował: Piotr Lawera

wyniki rywalizacji sportowej w 2010 roku

         W ubiegłym roku szkolnym w rywalizacji sportowej gimnazjów nasza szkoła zajęła 6 – te miejsce (na 482 sklasyfikowane szkoły) w województwie podkarpackim w ramach współzawodnictwa sportowego. Wśród krośnieńskich gimnazjów jest to najwyższa lokata.

         Szkoła Podstawowa nr 14 tworząca z naszym gimnazjum Miejski Zespół Szkół została sklasyfikowana na 10 – tym miejscu w gronie 750 – ciu szkół.

przygotował: Piotr Lawera