10.09.2018 r. – zebranie z rodzicami
22.10.2018 r. – konsultacje z rodzicami
3.12.2018 r. – zebranie z rodzicami
17.01.2019 r. – konferencja klasyfikacyjna
18.01.2019 r. - koniec I semestr
21.01.2019 r. – zebranie z rodzicami
18.03.2019 r. – zebranie z rodzicami
20.05.2019 r. – zebranie z rodzicami
13.06.2019 r. – konferencja klasyfikacyjna
2.11.2018 (piątek)
10,
11,12 kwietnia 2019 - 3 dni – egzamin gimnazjalny
15,
16,17 kwietnia 2019 - 3 dni – egzamin sp
2.05.2019 (czwartek)
Wrzesień | 3.09.2018 r. - rozpoczęcie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych | |
Grudzień | od 23 do 31.12.2018 r. - zimowa przerwa świąteczna | |
luty | od 11.02.2019 do 24.02.2019 r. - ferie zimowe | |
Kwiecień | od 18.04 do 23.04.2019 r. - wiosenna przerwa świąteczna | |
Czerwiec | 21.06.2019 r. - zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych | |
Czerwiec | 22 czerwca - 31 sierpnia 2018 r. - ferie letnie | |
Klasa | Wychowawca |
3A | Lech Czaja |
3B | Elżbieta Moskal |
3C | Stefania Zajdel |
3D | Małgorzata Wojtyczek |
3E | Elżbieta Klocek |
3F | Anna Śnieżek |
NAUCZYCIEL |
PRZEDMIOT NAUCZANY |
|
Adamiak Marek | wychowanie fizyczne | |
Bajcar Paweł | język niemiecki | |
Baran Michał | wychowanie fizyczne | |
Bazan Agnieszka | pedagog | |
Borek Wojciech | wychowanie fizyczne | |
Burek Anna | matematyka | |
Czaja Lech | wychowanie fizyczne | |
Czepiel Marta | matematyka, fizyka, informatyka | |
Czepiel Tomasz | informatyka | |
Deptuch Katarzyna | chemia | |
Dynowska Dorota | język polski | |
Guzik Piotr | religia | |
Hanus Marta | język angielski | |
Heimroth Jakub | wychowanie fizyczne | |
Hejnar-Litwin Monika | plastyka, technika | |
Jaworska Agata | historia | |
Józefowicz Katarzyna | język angielski | |
Kijowska Anita | nauczyciel wspomagający | |
Klocek Elżbieta | język polski | |
Kozioł Janina | język polski | |
Lawera Piotr | wychowanie fizyczne, geografia | |
Liana Dariusz | wychowanie fizyczne | |
Miezin Agnieszka | bibliotekarz | |
Mikuś Joanna | psycholog | |
Moskal Elżbieta | historia | |
Oczoś Agnieszka | matematyka | |
Omachel-Cmok Katarzyna | język angielski | |
Orszulak Halina | wychowanie fizyczne | |
Przybyła Tomasz | nauczyciel wspomagający | |
Ryś Bartosz | matematyka | |
Ślączka Beata | język polski | |
Śnieżek Anna | historia | |
Szmyd Brygida | matematyka | |
Tafesh Marta | Biologia | |
Ungeheuer Hanna | Biologia | |
Wnęk Monika | język angielski | |
Wojtyczek Małgorzata | język angielski, język niemiecki | |
Zajdel Agnieszka | język angielski | |
Zajdel Stefania | język niemiecki | |
PREZYDIUM RADY RODZICÓW G3
2016/2017
1. Krysik Izabela – przewodniczący
2. Fruga Anna - za – ca
3. Marcin Adamski - sekretarz
SKŁAD RADY SZKOŁY
MIEJSKIEGO ZESPOŁU SZKÓŁ
Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
W KROŚNIE
KADENCJA 2016 – 2019
1. MARIA LASEK SP– PRZEWODNICZACY
2. MARIUSZ ZIPPER SP - z -ca
3. ROBERT LULA G
4. AGNIESZKA KUBACKA SP
5. AGNIESZKA JURCZAK
6. RENATA PIEKARSKA - GUZEK
7. PIOTR LAWERA
8. DAWID DUDEK
Bank Śląski o/Krosno
83105014581000001201236724
P. Robert Guzik - dyrektor zespołu
P. Hanna Ungeheuer - wicedyrektor ds. gimnazjum
P. Alicja Szepelak - wicedyrektor ds. szkoły podstawowej
Przewodniczący – Wiktor Ostrowski
Zastępca Przewodniczącego – Jakub Florek
Skarbnicy – Natalia Nowak oraz Jagoda Brzezińska
Sekretarz – Szymon Wiśniewski
Członkowie: Paweł Mikosz, Kamila Kępa, Julia Wojdyła, Julia Godek, Milena Godek, Piotr Penar, Adam Przyprawa, Kamila Gnap, Alicja Kosak.
Opiekunowie: p. Anna Antoniuk oraz p. Małgorzata Wojtyczek.